BIO

 

Jestem kompozytorem, aranżerem i multiinstrumentalistą. Tworzę muzykę poważną, rozrywkową, teatralną i do mediów. Ukończyłem studia z kompozycji, kompozycji muzyki filmowej i teatralnej oraz klarnetu w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.
W swoich utworach łączę różne gatunki muzyczne, poszukując nowych brzmień i oryginalnych form. Jeśli chcesz lepiej poznać mój styl kompozytorski, zapraszam Cię do zakładki MEDIA.
Na co dzień współpracuję z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami, instytucjami kultury i teatrami (m.in. Opera da Camera di Roma, Warszawska Opera Kameralna, Opera Bałtycka w Gdańsku, Teatr Wybrzeże, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Królewska Orkiestra Symfoniczna w Wilanowie, Gdyńska Szkoła Filmowa, Gdyńskie Centrum Kultury) oraz firmami z branży artystycznej i medialnej (m.in. Studio EON 46, Weird Johnny Studio). Moje aranżacje były wykonywane na wielu koncertach i festiwalach (Ladies Jazz Festival, BMW Jazz Club, koncerty telewizyjne dla TVP 2, TVP 3 i Republika TV, Koncert Noworoczny w Filharmonii Narodowej, Viva Italia, Operoteka, Elvis Show, Kolędy Świata).
Zachęcam Cię do odwiedzenia zakładki PROJEKTY, gdzie dowiesz się więcej o moich ważniejszych projektach.